Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia

W sobotę  29 sierpnia uroczystym apelem rozpoczęliśmy główne uroczystości odpustowe w naszej parafii. Od środy przeżywaliśmy rekolekcje, które w tym roku wygłosił ks. Krzysztof Orzeł.. W niedzielę o godz. 1100 została odprawiona uroczysta msza odpustowa, która była głownym punktem czermneńskiego odpustu.  Przewodniczył jej Ksiądz bp Stanisław Salaterski. Mszę koncelebrowali księża z naszego dekanatu oraz księża z różnych diecezji . Do naszej parafii przybyły piesze pielgrzymki a także wielu indywidualnych pielgrzymów z okolicznych miejscowości. Swoją obecnością na tej uroczystości jak co rku zaszczycił nas chór "CANTABILE" z parafii Łużna, który swoim śpiewem uświetnił mszę odpustową, za co serdecznie mu dziękujemy. Po mszy świętej wierni wzięli udział w uroczystej  procesji.