Odpust Czermneński

Uroczystym apelem rozpoczęliśmy centralną część uroczystości odpustowej w naszej parafii. Od środy ks. Paweł Bryś MS głosił Słowo Boże. W niedzielę o godz. 1100 została odprawiona uroczysta msza odpustowa.  Przewodniczył jej Ksiądz bp Leszek Leszkiewicz. Mszę koncelebrowali księża z naszego dekanatu oraz księża z różnych diecezji . Do naszej parafii przybyły liczne piesze pielgrzymki a także setki indywidualnych pielgrzymów z okolicznych miejscowości. Swoją obecnością jak co roku na tej uroczystości zaszczycił nas chór "CANTABILE" z parafii Łużna, który swoim śpiewem uświetnił niedzielne uroczystości, za co serdecznie mu dziękujemy. Po mszy świętej wierni wzięli udział w uroczystej  procesji. Tegoroczny odpust czermneński pod hasłem: "Maryjo spraw abyśmy byli kościołem na wzór Chrystusa".