OGŁOSZENIA  PARAFIALNE 02.10.2022r.

XXVII     NIEDZIELA  ZWYKŁA

• Msze św. w naszym Sanktuarium codziennie o godz. 7/00, po południu o godz. 17/00. W niedzielę 0 godz. 16/00 Nabożeństwo różańcowe..

• W  Liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy : we wtorek – wsp. Św. Franciszka, w środę – wsp. Św. Faustyny Kowalskiej,w piątek – wsp. Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

• W środę NOWENNA  do MBPoc. o  godz. 17/00 . Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

• Trwa miesiąc październik poświęcony modlitwie Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17/00. W niedzielę o godz. 16/00. Serdecznie zachęcamy do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie.

• W środę na godz.17/00 zapraszamy dzieci KL. III z rodzicami . Prosimy o przeprowadzenie modlitwy różańcowej.

• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca października. Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem od środy pół godź. przed popołudniową Mszą św.

• Do chorych w pierwszy piątek z posługą sakramentalną pojedziemy: Ks. prob. od godz. 9/00 ; Ks. kat. od godź. 8/00. Gdyby byli jeszcze chętni chorzy prosimy zgłosić w zakrystii.

• Różaniec przed Mszą św. o godz. 9/30 w przyszłą niedzielę prosimy aby poprowadziła Róża p. Wiesława Świędrycha.

• Serdeczne Bóg zapłać za  sprzątanie kościoła i dekoracje kwiatami . Na poniedziałek prosimy rodziny:Szydłowski, Dąbrowski,Gogola,Rąpała,Mazur ,a na sobotę –Rak, Pers, Kantor,Sokulski,Biernacki - jeżeli nie kupujemy kwiatów, należy złożyć ofiarę na środki czystości.

• W minionym tygodniu Bóg powołał do siebie + Stanisława Furman , jego nieśmiertelną duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu.

• Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 30 zł.

• Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej : Gość Niedzielny –cena 8 zł, Niedziela -10 zł.

• Wszystkim parafianom gościom, pielgrzymom, solenizantom życzymy błogosławionego tygodnia, a ofiarodawcom składamy Bóg zapłać za troskę o nasze Sanktuarium.